Home   Çocuklar İçin İngilizce   Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce

 Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çoğu çalışmalara göre; çocuklara ikinci bir dil  öğretilmesi, çocukların daha yetişkin olmalarında etkin bir faktör. İkinci dil  öğrenmek için daha büyük bir kapasiteye sahip olduğunu göstermektedir. Öğretim çocuklar, İngilizce öğretim yetişkinlere göre anlamlı bir farklılık olmamasına rağmen, başlamadan önce dikkate alınması gereken faktörler vardır. Çocuklar genellikle daha hızlı erişkinlere göre bilgi tutabilirler, ama doğal olarak hatırlamak önemlidir çok daha kısa bir dikkat süresi vardır. çocuklar için ingilizce eğitimi   yaş uygunluğu, tekrarlama, etkileşim ve görsel araçlar ve oyunlar kullanımını içerir çocukların eğitiminde zaman dersler için ek ipuçları planlıyor.

Bir çocuğun ikinci bir dili öğretirken, o çocuğun yaş civarında dersleri yapısı için önemlidir. Iki ya da üç çocuk, örneğin, hala yapılandırılmış dersler uygunsuz yapabilir, kendi ana dili, öğreniyor. Sadece mümkün olduğunca sık İngilizce konuşan bir bebek dilinde ona batırmak için en iyi yoldur. çocuklar için kolay ingilizce kullanılır Oyunlar de dili nasıl kullanıldığını anlamak ve onu elde etmek için bir bebek yardımcı olabilir ya da onun daha doğal, stressiz bir şekilde dili işitme alışık.

Biraz büyük bir çocuk için, gerçek dersler daha uygun olabilir.Ders çalma süresi gibi onları daha yaparak çocuğun yaşına yöneliktir gerektiğini olduğunu söyledi. Örneğin, bilgi kartları, bulmacalar, veya resimli kitaplar kullanılarak okul öncesi çağındaki çocuklar için İngilizce öğretim çocuklar için mükemmel bir görsel araçlardır.Çocuğun dersleri sahiptir olarak okul öncesi yaşta Dersler sürece mümkün olduğunca sık planlanmalıdır. Bir çocuğun bilgi emici çok açık olarak tekrarı, bir yabancı dil öğrenmenin her zaman önemli olduğunu ve okul öncesi yaşta daha önemli olabilir.

Eski, okul çağındaki çocuklar için, dersler doğada daha yapılandırılmış olabilir. Okul çağındaki çocuklar genellikle yapılandırılmış bir öğrenme ortamı kavramının daha alışık olduğu ve bu nedenle, çocuklar için ingilizce kursu olarak gerçek bir ders uyum olasılığı daha yüksektir. Çalışma kitapları ve başında okuyucular bulmacalar ve resim kitapların yerini alabilir.

Etkileşim ve daldırma çocuklara İngilizce öğretmek için en etkili yolu vardır. Kitaplar, resimli kartlar ve çalışma yararlı araçlardır da, bir çocuk daha hızlı dilini emer, ve o aslında bir düzenli dil kullanıyorsa, o, öğrendiklerini sürdürecek.Hedef dilde münhasıran konuşulduğu yerdir, bir daldırma ortamda en mümkündür. Çok dilli okul programları zaman kalanı için konuşulan bir dil şimdi gün ve başka bir dil yarısı için konuşulan yerde vardır. Daldırma programları pek çok yerde okul sonrası programları olarak da mevcuttur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*